Udrażnianie zsypów

Zsypy to nadal jedne z bardzo ważnych części wspólnych wielu bloków. Dzięki tym szerokim, biegnącym przez całą wysokość budynku rurom, mieszkańcy mogą wygodnie i szybko pozbyć się śmieci ze swojego lokalu, nie musząc w tym celu wychodzić z budynku. Jednak zdarza się i tak, że czasem w zsypie znajduje się zbyt wiele zanieczyszczeń, przez co dochodzi do jego zbytniego zabrudzenia się czy wręcz zapchania. Wtedy z pomocą przychodzi przepychanie zsypu wykonywane przez pracowników firmy Cleanes. Jak się ono odbywa?

Profesjonalne udrażnianie zsypów Łódź

Zarządcy budynków w zsypach potrafią znaleźć naprawdę zaskakujące rzeczy. Całe mniejsze meble, parasolki które niespodziewanie otworzyły się po umieszczeniu w zsypie, kołdry i poduszki – to tylko niektóre z oryginalnych niespodzianek. Każda z nich może zablokować przelot i sprawić, że konieczne stanie się specjalistyczne udrażnianie kanałów zsypowych.

W przypadku powyższego problemu pracownicy firmy Cleanes zaczynają od dokładnego sprawdzenia tego, gdzie i czym zatkany jest otwór zsypowy. Bo, co ważne, przepychanie kanału zsypowego zazwyczaj nie musi dotyczyć całego kanału – zanieczyszczenia często są problemem tylko w jednym wybranym jego miejscu. I to tylko tym miejscem należy się zająć.

Należy jednak pamiętać o tym, że szybkie udrożnienie zsypu – najlepiej jeszcze w dniu wykrycia kłopotu – jest często głównym gwarantem możliwości błyskawicznego wykonania prac ratunkowych. Gdy więc tylko zauważy się problem, należy go natychmiast zgłosić do specjalistów z Cleanes. Inaczej mogłoby dojść do całkowitego zatamowania otworu i związanego z tym rozwoju szkodników zalegających w odpadach.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!