Mycie hal garażowych Łódź

Zadaszone miejsce w którym możemy wygodnie zaparkować nasze auto to nie tylko zwiększone bezpieczeństwo samochodu, ale też duża wygoda dla użytkowników którzy np. nie muszą odśnieżać auta zimą. Jednak jako, że taka przestrzeń stanowi część wspólną budynku wielorodzinnego, dbanie o nią należy w pierwszej kolejności do administratora obiektu. Regularne mycie hali garażowej może on wykonywać samodzielnie, przy pomocy zatrudnionych przez siebie pracowników. Jednak coraz częściej sprzątanie garażu zlecane jest profesjonalnym firmom, takim jak Cleanes. Powierzone działania wykonują one nie tylko skutecznie, ale także niemal niezauważalnie dla użytkowników, co znacząco poprawia komfort korzystania z przestrzeni.

Jak w Cleanes przeprowadzamy mycie garaży?

W Cleanes oferujemy zarówno sprzątanie garaży podziemnych, jak i sprzątanie hal garażowych będących oddzielną, zewnętrzną część budynku. Nasze usługi adresujemy zwłaszcza do wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz zarządców innego typu obiektów biurowych, produkcyjnych czy fabrycznych.

Współpracując z Cleanes mogą oni wybrać zarówno jednorazowe maszynowe mycie garaży, jak i opcję stałej współpracy polegającej na regularnym, kompleksowym dbaniu o powierzoną nam przestrzeń. Prace, które najczęściej są nam zlecane, to między innymi:

  • odkurzanie oraz zamiatanie posadzek

  • mycie posadzek ręczne lub maszynowe, w tym usuwanie z nich śladów smarów, olejów i opon

  • czyszczenie bram wjazdowych oraz drzwi

  • mycie małych elementów infrastruktury, takich jak oprawy oświetleniowe, hydranty, znaki i tablice, gaśnice czy lustra

  • czyszczenie rur instalacyjnych oraz elementów konstrukcji

Tak szeroki zakres usług pozwala na skuteczne, kompleksowe sprzątanie garaży bez względu na ich rodzaj czy metraż.