Mycie elewacji

Myślisz: zlecę mycie elewacji? Powiedz: Cleanes! Nasza firma to bowiem zespół fachowców który doskonale wie, jak myć elewacje. Posiadamy najlepszy sprzęt dedykowany do tego typu czynności. Wiemy jakie środki chemiczne są najlepsze w każdym przypadku. Możemy też poszczycić się naprawdę sporą ilością świetnie wykonanych prac. Dzięki temu wszystkiemu masz pewność, że Twoje zlecenie będzie zrealizowane w 100%.

Przeprowadzimy dla Ciebie mycie elewacji budynków

Bez względu na to, czy na elewacji Twojego domu, biura lub innego typu obiektu znajduje się tynk, cegła, kamień, blacha bądź inny delikatny materiał, nasi specjaliści poradzą sobie z ich zabrudzeniami. Wykonają oni mycie elewacji Łódź nawet wtedy, gdy powierzchnia jest bardzo zaniedbana i zagrzybiona przez co wymaga szczególnej pielęgnacji.

Zanim rozpoczniemy mycie elewacji domu czy instytucji dokładnie przeanalizujemy powierzchnię i dobierzemy środki odpowiednie do jej wymagań. Następnie, przy użyciu specjalistycznej myjki ciśnieniowej i preparatów czyszczących, dokładnie zadbamy o ściany doprowadzając je do perfekcyjnego wyglądu. Jednak warto pamiętać, że dobre firmy myjące elewacje poznaje się także po tym, że pozostawiają one po sobie porządek nie tylko na czyszczonej przestrzeni, ale i w jej otoczeniu. Także w Cleanes profesjonalizm wyraża się w tym, że po naszej pracy nie ma żadnego niechcianego śladu!