Odśnieżanie

Okresowe odśnieżanie chodnika, dachu czy drogi to nie tylko rzecz zapewniająca zimą pełną funkcjonalność przestrzeni. Zgodnie z prawem budowlanym oraz ustawy o utrzymaniu porządku w gminach jest to obowiązek administratora lub właściciela danej przestrzeni którego niedopełnienie podlega karze. Zdarza się jednak tak, że nie jest on w stanie podołać temu zobowiązaniu. Wtedy z pomocą przychodzą profesjonalne usługi odśnieżania oferowane przez firmę Cleanes. Sprawdź, jakie przestrzenie możemy dla Ciebie oczyścić z białego puchu!

Cleanes – fachowa firma odśnieżająca

Nasi fachowcy skutecznie pozbędą się śniegu między innymi z chodników otaczających Twoją posesję. Dodatkowo wykonają oni odśnieżanie dachu, a także odśnieżanie paneli fotowoltaicznych które się na nim znajdują. Druga z tych czynności podniesie sprawność instalacji elektrycznej, co pozwoli na wygenerowanie przez nią większej ilości prądu pochodzącego ze słońca.

Ale to nie wszystko! Cleanes to bowiem także najlepsze odśnieżanie parkingów oraz bezproblemowe odśnieżanie dróg. Gdy tylko pojawią się pierwsze opady – przyjdziemy Ci z pomocą!