Sprzątanie pobudowlane

Trudne do perfekcyjnego wykonania. Zajmujące dużo czasu i niejednokrotnie wymagające eksperymentów ze środkami czyszczącymi oraz narzędziami. Takie właśnie jest sprzątanie po budowie. Ze względu na poziom jego skomplikowania często jedna osoba nie będzie sobie w stanie z nim poradzić. Dlatego też powstała firma Cleanes oferująca sprzątanie pobudowlane Łódź. Błyskawicznie i z dużą dokładnością zajmujemy się każdym zadaniem, pozostawiając po sobie czystą i perfekcyjnie zadbaną przestrzeń.

Sprzątanie domu po budowie, mieszkania czy działki?

Jeśli chcesz zdjąć z siebie mało wdzięczne zadania takie jak sprzątanie działki po budowie czy oczyszczanie domu lub mieszkania po zakończonych pracach budowlanych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Cleanes. W ramach wspomnianych usług zapewniamy między innymi:

  • pozbycie się gruzu i resztek pozostałych materiałów budowlanych

  • dokładne odkurzenie wszystkich przestrzeni (nie tylko podłóg, ale też ścian i sufitów)

  • precyzyjne doczyszczanie posadzek, glazury czy lamperii

  • mycie okien bez pozostawiania na nich smug

By nie uszkodzić żadnej z powierzchni, każde nasze sprzątanie deweloperskie związane jest z wykorzystaniem najnowocześniejszych, zaawansowanych środków chemicznych i narzędzi cechujących one dużą skutecznością działania i bezpieczeństwem użytkowania.

Sprzątanie po budowie cennik

Każde zlecenie jest inne, dlatego też do każdego z nich podchodzimy bardzo indywidualnie. Ostateczna cena sprzątania pobudowlanego zależy zarówno od tego, jak duża przestrzeń wymaga wyczyszczenia, jak również od rodzaju prac koniecznych do przeprowadzenia. Chcesz poznać dokładny koszt usługi? Zapraszamy do kontaktu! Przedstawimy Ci najlepszą ofertę na sprzątanie mieszkań po budowie, domów oraz działek.