Sprzątanie terenów zewnętrznych Łódź

Trawniki, chodniki, skwerki, parkingi – to tylko niektóre obszary, których może dotyczyć sprzątanie terenów zewnętrznych oferowane przez firmę Cleanes. Proponujemy działania dopasowane do między innymi specyfiki otoczenia oraz pory roku. Wszystko to osiągamy dzięki odpowiednio wyszkolonemu personelowi sprzątającemu oraz nowoczesnym urządzeniom usprawniającym jego pracę.

Sprzątanie terenów zielonych i nie tylko

Jako zarządca obiektu masz obowiązek dbania o wszystkie przestrzenie wspólne, zarówno te zlokalizowane wewnątrz budynku, jak i te otaczające go na zewnątrz. Do tego celu możesz zatrudnić własnych pracowników lub wyspecjalizowane firmy sprzątające tereny zewnętrzne takie jak Cleanes. Zaletą wyboru zewnętrznego wykonawcy jest jego szerokie doświadczenie w tego typu pracach oraz posiadanie wszystkich niezbędnych narzędzi.

Zimą sprzątanie na zewnątrz budynków wykonywane przez Cleanes będzie obejmowało chociażby usuwanie oblodzeń, odśnieżanie oraz pozbywanie się śmieci pozostawionych przez użytkowników otoczenia. Z kolei od wiosny do jesieni przeprowadzając porządkowanie terenów zewnętrznych skupimy się na dbaniu o czystość, podlewaniu i koszeniu trawników, przycinaniu drzewek, usuwaniu opadniętych liści, zamiataniu czy pozbywaniu się traw i chwastów wrastających w chodniki.

Oferta Cleanes na utrzymanie terenów zewnętrznych to zawsze rzecz indywidualnie dopasowana do potrzeb terenu. Zadzwoń a powiemy Ci dokładnie co możemy dla Ciebie zrobić.