Czyszczenie dachów

Regularne mycie dachów znacznie poprawia ich wygląd, przywracając powierzchni początkową czystość. Ale, co równie ważne, podczas tej czynności zazwyczaj wykonywane jest także odgrzybianie, usuwanie porostów oraz kompleksowa impregnacja powierzchni, które razem wzięte podnoszą żywotność powierzchni. Mówiąc krótko: systematyczne czyszczenie i konserwacja dachów to pewność pięknego wyglądu Twojego budynku oraz gwarancja, że jego powłoka dachowa będzie posiadała odpowiednio dużą trwałość

Perfekcyjne mycie pokryć dachowych

W Twojej głowie pojawia się myśl: zlecę mycie dachu. Rozważasz zrobienie tego samodzielnie, ale szybko dochodzisz do wniosku że nie posiadasz odpowiedniej wiedzy i sprzętu. W tej sytuacji z pomocą przychodzą specjaliści firmy Cleanes wykonujący czyszczenie dachu z mchu, rdzy, sadzy i innych zabrudzeń. Wszystkich pozbędą się oni z należytą dokładnością, pozostawiając powierzchnię perfekcyjnie czystą.

Warto również wspomnieć o tym, że specjalistom z Cleanes niestraszna jest praca na przestrzeniach wykonanych z różnych materiałów. Czyszczenie dachu z blachy? Nie ma sprawy! Mycie dachu z blachodachówki? Żaden problem? Podobnie zresztą jak w przypadku powierzchni z gontu bitumicznego czy dachówki ceramicznej lub cementowej.