Mycie klatek schodowych

Każdy budynek wielopiętrowy wymaga tego, by znalazły się w nim klatki schodowe. Składają się na nie zarówno schody (określane również jako biegi schodowe), jak i półpiętra (zwane międzypiętrowymi spocznikami) oraz znajdująca się na nich infrastruktura (np. okna, balustrady). Po każdej z tych przestrzeni codziennie przemieszczają się dziesiątki osób. Dlatego też należy pamiętać o tym, by wykonywać regularne mycie klatki schodowej w bloku czy w każdym innym obiekcie mieszkalnym. Za takie działanie odpowiada wspólnota mieszkaniowa lub spółdzielnia zarządzająca budynkiem. Do realizacji omawianych czynności najczęściej wynajmuje specjalistyczne firmy, takie jak Cleanes.

Tak robimy mycie klatek schodowych Łódź

Tak robimy mycie klatek schodowych Łódź

W Cleanes sprzątanie klatek schodowych nie jest dla nas żadną zagadką – nasi specjaliści zajmują się tym już od lat. Oprócz długiego doświadczenia posiadamy także najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze środki czyszczące pozwalające na w pełni profesjonalne zadbanie o przestrzeń.

Planując sprzątanie klatki schodowej w bloku mamy pełną świadomość tego, że musimy zadbać zwłaszcza o:

  • zamiatanie oraz mycie schodów i półpięter

  • wyczyszczenie balustrad i poręczy

  • mycie okien, parapetów i drzwi

  • czystość ścian i znajdujących się na nich lamperii

Jeśli w obszarze klatek znajdują się inne elementy wyposażenia, takie jak chociażby skrzynki na listy, oprawy oświetleniowe czy grzejniki, nasza firma sprzątająca klatki schodowe będzie pamiętała o wyczyszczeniu także ich.

Warto przy tym wiedzieć, że każde sprzątanie klatek schodowych Łódź wykonywane przez pracowników firmy Cleanes kończy się dokładnym przeglądem sprawdzającym to, czy wszystkie zaplanowane działania zostały wykonane odpowiednio skrupulatnie.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!