Sprzątanie obiektów handlowych

Przez każdy sklep wielkopowierzchniowy czy galerię handlową codziennie przewijają się nie setki, a dziesiątki tysięcy osób. Po ich wizytach pozostaje sporo zanieczyszczeń, takich jak piach i błoto na ziemi czy śmieci w koszach. Do tego dochodzą takie konieczne do regularnego wykonywania kwestie jak mycie okien, ścieranie kurzu czy mycie elementów infrastruktury. Zastanawiasz się jak temu wszystkiemu podołać? Zapraszamy do firmy Cleanes, w której oferujemy sprzątanie marketów i innego typu miejsc związanych z handlem i usługami.

Jak przeprowadzamy sprzątanie galerii handlowych?

Zacznijmy od tego, że sprzątanie sklepów wykonywane przez pracowników może odbywać się w trzech wariantach. Pierwszym jest okazjonalne czyszczenie, na przykład po dużym wydarzeniu specjalnym odbywającym się w budynku. Wariant drugi obejmuje systematyczne sprzątanie sklepów wielkopowierzchniowych przeprowadzane nawet kilka razy w ciągu dnia. Opcją numer trzy są natomiast gruntowne porządki odbywane po remontach czy przebudowach.

Bez względu na to, jakie porządkowanie obiektów handlowych Cię interesuje – zadzwoń do nas! Nasi specjaliści chętnie Ci pomogą sprawiając, że Twój obiekt będzie lśnił jak nigdy wcześniej.